Deneyimler

KONAKLAMA

PGS Hotels ile eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralayın.

Swandor Group üyesi PGS Hotels; Türkiye ve Tayland’da bulunan tesisleriyle sizlere sadece rahat ve konforlu bir konaklama imkanı sunmuyor; aynı zamanda uzakta olmanıza rağmen eviniz gibi hissetmenizi sağlıyor. PGS Hotels, mükemmelliği hedef alan hizmet anlayışı ile olağanüstü kalite ve yüksek misafir memnuniyeti seviyesi sağlamaktır.

YEMEK

PGS Hotels, tüm konuklarını birer gurme ayrıcalığıyla ağırlar. Alanında uzman şeflerin, eşsiz lezzetleri ağız tadınızı sanata dönüştürür. Bilgi, deneyim; özenle seçilmiş lezzetler, farklı anlayışlar ve modern sunumlar masanıza ruh katar. Dünya mutfağından özenle seçilmiş örnekler ve farklı konseptlerde “a la carte” restoranlar farklı damak tatlarını ve aynı mekanlarda bir araya getirir.

Sıcak ya da soğuk, alkollü ya da alkolsüz içecekler, en gözde çay ve kahve çeşitleri ve çok özel kokteyller PGS dünyasına renk katar.

SPA & WELLNESS

PGS Hotels, misafirlerine unutamayacakları bir SPA deneyimi ve benzersiz bir arınma sunar. Profesyonel ve hünerli eller, sizi dünyanın en önemli ve yararlı masajlarının mucizevi etkileriyle tanıştırır. Uzman masör ve masözler tarafından yapılan masajlar vücudunuza canlılık verir.

PGS Hotels dünyası, formunu korumak isteyenler için ise geniş ve ferah alanlarda fitness deneyimi sunar.

Türk Hamamı’nda tüm gözeneklerinizin nefes aldığını, özel köpük ve kese ile hafiflemiş ve yenilenmiş olduğunuzu hissedersiniz. Sauna sıcağıylaysa yorgunluk ve stresten uzaklaşır, hafifliği ve rahatlığı yaşarsınız.

EĞLENCE

PGS Hotels’in eğlence dolu dünyasında; DJ performansları, temalı partiler ve görsel şovlarla kendinizden geçer, hiçbir şey düşünmeden yalnızca eğlenirsiniz.

Performans, müzik, yetenek, konsantrasyon, estetik ve teknolojinin bir araya geldiği, hayranlık uyandıran şaşırtıcı şovlarla eğlence heyecanla buluşur. PGS Hotels dünyasında eğlencenin yeri ve zamanı yoktur. Gece ya da gündüz, günün her saati başka bir etkinlikle tatiliniz neşe içinde geçer. Deniz, güneş ve havuzun keyfe dönüştüğü aktiviteler gününüze renk katar.

RİNO ÇOCUK KULÜBÜ

Çocuklar, PGS Hotels dünyasının en özel konukları. PGS Hotels bünyesinde kurulan RİNO Çocuk Kulübü hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu edecek bir deneyim sunar. Çocuklar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde, güven içerisinde onlar için tasarlamış renkli alanlarda özel aktiviteler ve oyunlar ile doyasıya eğlenirken bir yandan da öğrenmeye devam ederler.